Drzwi szklane z piękną grafiką

Szkło umożliwia szeroki zakres zastosowań. Jeżeli potrzebujesz niestandardowego rozwiązania w swoim mieszkaniu, biurze lub gabinecie lekarskim, warto zwrócić uwagę na drzwi wykonane ze szkła. Nadają niepowtarzalny styl i charakter już na wstępie przy wejściu do pomieszczenia.

Szklane drzwi można wykonać w różnej aranżacji oraz z różnego rodzaju szkła. Stosując np. mleczne szkło, lub umieszczając na szkle atrakcyjną grafikę, dopasujesz do swojego stylu lub projektu. Zapewne drzwi szklane podkreślą styl i charakter pomieszczenia. Zobacz co jeszcze, możemy zaoferować ze szkła np. balustrady szklane.

Bezpieczne drzwi szklane.

Za bezpieczeństwo odpowiada technologia hartowania szkła. Określane jako ESG. Hartowanie szkła to proces termiczny wzmacniający strukturę szkła. Pozwala na zastosowanie szkła wszędzie tam, gdzie jest ono narażone na oddziaływanie siły.

Szkło hartowane nazywane jest szkłem bezpiecznym, gdyż w przypadku pęknięcia szyba rozpada się na drobne kawałki o tępych krawędziach. Dzięki temu możemy zapobiec zranieniu siebie jak również innych osób.

ESG/VSG – szkło hartowane i laminowane

Bezpieczne szkło laminowane składa się z dwóch lub więcej tafli szkła, między którymi umieszczono specjalną folię. Jeżeli przydarzy się wypadek i szklane drzwi zostaną zbite, odłamki pozostaną przyklejone na folii, dzięki czemu szyba zostaje na miejscu. Jeśli jakiś przedmiot uderzy w przeszklony dach, szkło laminowanie zapobiegnie wpadnięciu tego przedmiotu oraz odłamków szkła.

Zapraszamy Państwa do kontaktu, zaoferujemy atrakcyjną cenę.

Udostępnij!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *