KIM JESTEŚMY I CZYM SIĘ ZAJMUJEMY

Usługi szklarskie DAGLASS – szklarz

Zapewniamy profesjonalną obsługę usług szklarskich ze szczególnym naciskiem na zadowolenie klienta. Zdobyte doświadczenie i umiejętności procentują efektem wykonanych usług. Dbamy o dobieranie najwyższej jakości materiałów szklarskich potrzebnych do wykonania produktu jak też wykonanej usługi. Współpracujemy z profesjonalistami w swojej branży i nigdy nie pozwalamy sobie na ustępstwa jakości. Prowadzimy politykę uczciwości i solidności. Wykonamy dla Państwa różnego rodzaju elementy ze szkła potrzebne w domu, biurze i innym wybranym przez Państwa miejscu. Specjalizujemy się w produkcji kabin prysznicowych, ścianek działowych ze szkła, luster, balustrad, drzwi szklanych. Pracujemy na terenie Wrocławia i pobliskiej okolicy.

Szklarz? Kim jest?

Szklarz jest u nas wyznacznikiem jakości, którą nie łatwo obecnie odnaleźć na pobliskim rynku usług szklarskich. Elementy szklane wykorzystywane do wykonania zlecenia zamawiamy indywidualnie. Szklarz dopasowuje projekt według oczekiwań klienta i sugeruje oryginalne rozwiązania, które sprawiają, że projekt jest niepowtarzalny. Takie podejście sprawia, że elementy wykonanego projektu będą pasowały do każdego wnętrza. Oczywiście zadowolenie klienta jest dla nas najważniejsze dlatego nic nie robimy bez akceptacji ze strony inwestora (klienta). DAGLASS – firma szklarska zrealizuje dla Państwa indywidualne pomysły aranżacji wnętrza za pomocą szklanych elementów idealnie dopasowanych do całości. Dla Państwa wygody możemy dojechać w miejsce projektu, aby wykonać wstępną wycenę. Proszę pamiętać, że firma szklarska DAGLASS to uczciwy, solidny partner, który gwarantuje sukces wykonanego projektu.

Szklarz

DLACZEGO MY

150

WYKONANE REALIZACJE

15

RODZAJE SZKŁA W OFERCIE

21

PROJEKTY W REALIZACJI

NASZE DOŚWIADCZENIE

Nasze wykonane realizacje są oglądane przez tysiące klientów w różnych miejscach publicznych, biurach, instytucjach administracji. Staramy się aby nasze wykonane projekty były oryginalne i zachwycały.

Lubimy tworzyć projekty które nie są standardowymi najczęściej spotykanymi rozwiązaniami na rynku szklarskim.

W naszej firmie szklarskiej stawiamy na rozwiązania nowatorskie, nowoczesne i podchodzimy do projektu kreatywnie. Zapraszamy do współpracy kreatywnych projektantów, którzy mogą zaproponować naszym klientom rozwiązania dające efekt zachwytu.

PYTANIA / ODPOWIEDZI

Odpowiemy na Twoje wątpliwości lub pytania:

W skrócie zajmujemy się wdrażaniem zastosowania szkła do celów dekoracyjnych i użytkowych.

Współpracujemy z profesjonalnymi projektantami. Poważnymi dostawcami materiałów to realizacji projektów.

Tak. Dysponujemy własnym transportem. Możemy przetransportować elementy szklane w jak najlepszych bezpiecznych warunkach.

W 100% wycena realizacji jest bezpłatna.

TELEFON

+48 501-555-539

BIURO

ul. Cedrowa 15 lok. 1, 52-112 Wrocław

EMAIL:

biuro@szklarzwroclaw.eu