Szklana balustrada balkonowa

Balustrada szklana

Balustrada szklana i balustrady ze szkłem. Balustrady balkonowe, tarasowe są traktowane jako zewnętrzna wizytówka. Świetnie zaprojektowane balustrady balkonu, tarasu zdobią zewnętrzną elewację budynku. Balustradę szklaną balkonową, tarasową lub pozostałe balustrady zewnętrzne możemy dopasować do prawie każdego stylu architektonicznego.

Oferujemy balustrady balkonowe, balustrady wewnętrzne, barierki i poręcze na schody. Nowoczesne trendy w budownictwie to nowoczesne warianty balustrad zewnętrznych i wewnętrznych obecnie bardzo popularne wykonane ze szkła w całości lub wypełnione taflami szkła wewnątrz. Walorem szklanych balustrad jest ich lekkość, uniwersalność i elegancja.

Zapytaj o darmowy pomiar i wycenę.

W wykonaniu balustrad szklanych, w zależności od typu możemy zastosować szkło bezpieczne i hartowane w grubościach od 6 do 24 mm. Bardzo interesującym wypełnieniem w balustradach szklanych są umieszczane witraże.

Zobacz naszą galerię w której prezentujemy bogatą ofertę naszych realizacji. Balustrady szklane wykonujemy według indywidualnego projektu lub własnego. Zważywszy na bardzo szeroki wariant rozwiązań i wykończeń, ceny szklanych balustrad są ustalane po, darmowym pomiarze na miejscu u Klienta.

Udostępnij!